BizBize Kültür Gecesi

Op donderdag 22 september organiseert SV Anatolia een BizBize Kültür Gecesi waarbij we verschillende hapjes zullen proeven, verschillende soorten muziek zullen luisteren en een paar quizzen zullen doen over de verschillen in de streken van Turkije. Vertrouw jij je kennis over de Turkse cultuur, met name de verschillen in de diverse streken van Turkije, dan zien we je graag terug op de BizBize Kültür Gecesi! Aanmelden kan tot 19 september via svanatolia.nl/bizbize

Weet jij wat voor gerechten beroemd zijn in de verschillende streken van Turkije? Welke soort muziek met name wordt beluisterd in de verschillende streken? Wat voor verschillende accenten/dialecten er worden gesproken en wat nou de cultuurverschillen in de streken zijn? Laat jouw kennis over de Turkse cultuur spreken tijdens de BizBize Kültür Gecesi!

Datum: donderdag 22 september 2022
Tijd: 18:00-21:00
Locatie: VU StudentenD0k
Toegang: Alleen leden

Aanmelden via: svanatolia.nl/bizbize


Geplaatst

in

,

door

Tags: