Habit training DKC - SV Anatolia
6823
post-template-default,single,single-post,postid-6823,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline

Habit training DKC

Wij hebben weer een interessante training voor jullie klaar staan! Heb jij ook wel eens moeite met concentreren tijdens deze periode van thuiswerken en studeren? En word jij ook vaak afgeleid door je telefoon? Of heb je andere gewoontes die jou belemmeren om jouw taken goed uit te voeren? Dan is deze Habit Training op maandag 31 mei echt iets voor jou! Aanmelden kan via: svanatolia.nl/habittraining

Op maandag 31 mei krijgen wij om 19:00 uur een training die gegeven zal worden door De Kleine Consultant! Als strategieconsultant voor studenten biedt De Kleine Consultant verschillende soorten trainingen. In de Habit Training ligt de focus op het meer productief besteden van jouw tijd. Heb jij slechte gewoontes waar jij van af wilt komen? Of wil jij juist je goede gewoontes omzetten in jouw sterke kant en hiermee je productiviteit verhogen? In deze training kun je leren hoe je goede gewoontes kunt ontwikkelen om je doelen in jouw studie of werk te bereiken! Mis deze kans dan ook niet en meld je snel aan via: svanatolia.nl/habittraining

Datum: maandag 31 mei
Tijd: 19:00 – 21:00 uur
Locatie: online
Aanmelden via: svanatolia.nl/habittraining