Bayramlasma - SV Anatolia
6802
post-template-default,single,single-post,postid-6802,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline

Bayramlasma

Inmiddels zijn we al bijna halverwege de heilige maand Ramadan en komen we steeds dichterbij het Suikerfeest. Hoe leuk zou het zijn om dit samen te kunnen vieren? SV Anatolia heeft hier iets op bedacht! Op 17 mei om 19:00 uur zullen wij in het kader van het Suikerfeest een Bayramlasma organiseren. We kunnen helaas nog niet fysiek bij elkaar komen, daarom wordt dit evenement online gehouden via ZOOM! Aanmelden kan via: svanatolia.nl/bayramlasma

Op deze dag zullen we terugkijken op de mooie maand Ramadan en genieten van de feestdag die we kennen als de dag waarop we traditiegetrouw bijeenkomen en waar de zoetigheden vrij spel hebben. Ondanks de beperking om elkaar persoonlijk te zien, vieren wij graag samen met jullie het einde van deze maand. 

Wil jij deze dag graag met ons vieren? Schrijf je dan in en hopelijk zien we je snel!

Datum: Maandag 17 mei 2021
Locatie: ZOOM
Tijd: 19:00 – 21:00 uur
Aanmelden via: svanatolia.nl/bayramlasma