Askim Kapismak - Omgaan met stress & Positief denken - SV Anatolia
2315
post-template-default,single,single-post,postid-2315,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline

Askim Kapismak – Omgaan met stress & Positief denken

flyerAls student kun je veel stress ervaren; Wij, als SV Anatolia, willen studenten een hart onder de riem steken in deze barre tijden. Aşkım Kapışmak zal op dinsdag 1 maart een lezing geven over hoe wij als studenten het beste om kunnen gaan met stress en hoe wij positiever kunnen denken over zaken. Deze lezing zal je helpen om anders te kijken naar moeilijke situaties en je leven daarmee hopelijk een stuk makkelijker maken. Wil je hier bij zijn? Meld je dan nu aan via svanatolia.nl/askim

Zo opvallend als zijn naam, zo opvallend zijn zijn uitspraken: Aşkım Kapışmak. Aşkım Kapışmak geeft adviezen over allerlei belangrijke levensvragen en mensen zitten waarlijk aan zijn lippen gekluisterd. Aşkım Kapışmak is een gedragswetenschappen expert en schrijver. Hij heeft talloze boeken geschreven die erg populair zijn geworden en daardoor vele boekenkasten mogen sieren. Ook geeft hij gedrags- en communicatietrainingen aan gemeentes, topbedrijven én op universiteiten. Aşkım Kapışmak is ook een geliefde talkshowgast in Turkije waarbij hij de kijkers informeert over relevante onderwerpen zoals onder andere het onderhouden van gezonde relaties en het vinden van geluk.

Wil jij hier bij zijn? Meld je dan nu aan! Er zijn helaas maar een beperkt aantal plaatsen, dus wees er snel bij.

Aanmelden kan via: www.svanatolia.nl/askim

**Toegang alleen op vertoon van studentenpas**

Datum: dinsdag 1 maart
Tijd: 19.30 – 21.30
Locatie: Vrije Universiteit Amsterdam
Lokaal: HG-KC07
Prijs: Gratis!