Literaire Avond Özdemir Asaf - SV Anatolia
1847
post-template-default,single,single-post,postid-1847,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline,smooth_scroll

Literaire Avond Özdemir Asaf

beste-flyer-ozdemir-asafIn het nieuwe collegejaar beginnen we weer met een nieuwe reeks van Literaire Avonden. Op woensdag 7 oktober gaan we van start met Özdemir Asaf (1923-1981) waarbij zijn biografie en een selectie van zijn dichtwerk onder de aandacht wordt gebracht.

Meld je nu aan via svanatolia.nl/literaire-avonden

Özdemir Asaf is een dichter uit de Turkse dichtkunst in de Republikeinse periode, van wie het werk niet volledig is geanalyseerd. Op deze avond zien we hoe Özdemir Asaf zijn gedichten volgens de filosofische stroming, het existentialisme heeft uitgedrukt. Het ‘jij’ staat centraal in het dichtwerk van Özdemir Asaf. Zo ook sta jij centraal op deze avond om samen met ons het dichtwerk onder de loep te nemen.

Kom jij ook? Iedereen is welkom!
Meld je dan nu aan via svanatolia.nl/literaire-avonden

Datum: Woensdag 7 oktober
Tijd: 18:30- 21:00
Locatie: Studentendok VU
Voertaal: Turks
Aanmelden: svanatolia.nl/literaire-avonden