Anatolia te gast bij Pauw en Witteman - SV Anatolia
370
post-template-default,single,single-post,postid-370,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline

Anatolia te gast bij Pauw en Witteman

Zowel in Turkije als in Nederland wordt al dagen gediscussieerd in hoeverre de Turkse overheid zich kan bemoeien met de plaatsing van pleegkinderen van Turkse komaf. De Turkse overheid ontfermt zich over ieder Turk, ook over diegene die in het buitenland zijn geboren. De bedoeling is dat het kabinet uitleg zal geven aan Erdogan over de zaak. Eerder spraken advocate Famile Arslan en Europarlementariër Hans van Baalen in Pauw & Witteman over de Turkse interventie.

Moeten Turkse-Nederlanders meer assimileren? De voorzitter van de Turkse studentenvereniging SV Anatolia Mehmet Akkoç en schrijver Özcan Akyol praten hier vanavond over bij Pauw & Witteman.