Zaalwijziging lezing 3 februari

flyerHierbij willen we mededelen dat er een wijziging heeft plaatsgevonden in collegezaal van de lezing: ,,Een lang avontuur: Turken van Centraal-Azië naar Anatolië”. De lezing zal nu plaatsvinden in HG-KC07. Deze collegezaal bevindt zich recht tegenover de hoofdingang van het hoofdgebouw.

Hieronder nogmaals alle benodigde informatie:

Datum: woensdag 3 februari
Tijd: 18:00 – 21:00
Locatie: Vrije Universiteit, Boelelaan 1105, Amsterdam
Lokaal: HG-KC07
Voertaal: Turks

Aanmelden verplicht via: http://svanatolia.nl/lezing/

Bereikbaarheid 
De Vrije Universiteit is zeer goed bereikbaar met het openbaar vervoer. De VU ligt op loopafstand van station Amsterdam-Zuid en vanaf Amsterdam Centraal ben je met de tram of metro binnen twintig minuten op de Vrije Universiteit (tram/metro-station: De Boelelaan). Ook met de auto kom je eenvoudig bij de VU: de universiteit ligt vlakbij de A10-ring om Amsterdam. Voor een routebeschrijving, zie deze pagina. U kunt uw auto parkeren vlakbij metro/tram-halte De Boelelaan, naast de Vrije Universiteit.
Wij hopen je morgen te verwelkomen bij de lezing.

Geplaatst

in

door

Tags: