Winter Wonderland Brussel

Het is weer tijd voor de gezelligste periode van het jaar, namelijk kerstmis! Daarom gaan wij op 27 december 2021 naar de Winter Wonders kerstmarkt in Brussel. We verzamelen om 09:30 uur op de Vrije Universiteit en zullen daarna met de bus naar Brussel gaan. Diezelfde dag keren wij om 20:30 uur terug naar de Vrije Universiteit. Heb jij ook zin in gezelligheid met de leden, lekker eten en een leuke dag in Brussel? Meld je dan snel aan via: www.svanatolia.nl/kerstmarkt!

De Winter Wonders kerstmarkt vindt plaats in het centrum, op de Grote Markt en zal volledig in sfeer zijn van kerstmis met een grote kerstboom, reuzenrad en zelfs een schaatsbaan! Verder zullen wij die dag ook een bezoek brengen aan het welbekende Manneken Pis beeld en Atomium van Brussel.

Kortom: wil jij een leuk dagje uit naar Brussel niet missen? Meld je dan snel aan! Vol = vol!

Let op: i.v.m. de onzekere COVID-19 maatregelen is het evenement onder voorbehoud van de coronamaatregelen!

Datum: maandag 27 december 2021
Locatie: Winter Wonders and Christmas Market Brussel
Verzamelen: Vrije Universiteit, 09:30 uur
Aankomst: Vrije Universiteit, 23:30 uur
Belangrijke info: ID en vaccinatie- of testbewijs mee!
Aanmelden via: svanatolia.nl/kerstmarkt

Geplaatst

in

door

Tags: