Verslag Workshop Ebru

ebruu

Op dinsdag 10 februari organiseerde SV Anatolia samen met Atelier Okan Akin de workshop Ebru kunst. De artistieke uitstraling van het atelier creëerde extra sfeer tijdens de activiteit, waardoor de deelnemers met veel plezier deelnamen aan deze workshop.

Na een korte introductie werden de studenten opgedeeld in groepjes van ongeveer 5 personen, om zo op een interactieve manier deel te nemen aan de activiteit. Naarmate de tijd vorderde kregen de deelnemers de marmertechniek steeds beter onder de knie. Iedereen wisselde ideeën uit en maakte mooie kunstvormen onder het genot van een gezellig gesprekken en natuurlijk een kopje Turkse thee.

Wegens grote belangstelling in de workshop heeft er een tweede workshop plaatsgevonden op 17 februari. Ook tijdens deze workshop hebben wij vele positieve reacties ontvangen. Al met al was de workshop een groot succes en zullen er in de toekomst meerdere volgen.

De foto’s van deze workshop staan inmiddels ook online. Kijk dus gerust in onze album.

 


Geplaatst

in

door

Tags: