VERSLAG PARIJS 2018

wallpapersden.com_eiffel-tower-in-autumn-france-paris-fall_1152x864

Op zaterdag 22 september vertrokken we vanuit Amsterdam rond 2:00 in de nacht naar Parijs. Na een korte stop in Rotterdam was de groep compleet. Na een vermoeiende, maar gezellige busreis kwamen we met 80 man op de geplande tijd aan in Parijs. We hadden een vrij programma, dus iedereen heeft op zijn eigen manier kunnen genieten van deze mooie stad. Wij hebben ervoor gekozen om te beginnen met een typisch Frans ontbijtje op de Champs-Élysées met uitzicht op de Arc de Triomphe. Vervolgens hebben we deze mooie winkelstraat uitgelopen tot de Place de la Concorde. Na af en toe een paar foto’s te hebben genomen kwamen we al snel terecht in de Jardins des Tuileries. Hier hebben we nog even gezeten langs de fontaines du Jardin des Tuileries en genoten van de laatste zonnestralen van het seizoen. Na een korte pauze zijn we het Louvre in gegaan, waar we de Mona Lisa hebben gespot. Tussendoor hebben we genoten van de typische Franse crêpes en macarons. In de middag hebben we een boottour over de Seine gedaan, waardoor we veel meer van deze romantische stad hebben gezien. In de avond hebben we heerlijk gedineerd langs de Seine met uitzicht op de Eiffeltoren. Toen het schemerig werd en de lichten van de Eiffeltoren aan gingen, was hij nog veel mooier. Rond een uur of 23:00 zijn we weer vertrokken naar Amsterdam. Het was vermoeiend, maar het was het zeker wel waard!


Geplaatst

in

door

Tags: