VERSLAG LITERAIRE AVOND ÖZDEMIR ASAF

Ozdemir asaf avond

Op woensdag 7 oktober zijn wij weer van start gegaan met de literaire avonden. Voor een zeer enthousiaste groep literatuur liefhebbers begonnen wij eerst met een presentatie over het levensverhaal van de poëet Özdemir Asaf. Wat wij hebben geleerd van onze eerdere literaire avonden is dat de levensverhalen van de poëten allesbehalve monotoon zijn en tegelijkertijd veel antwoorden geven op de vragen waarom en hoe een poëet op een bepaalde manier dicht.

Daarom gaven wij in de presentatie naast de levensverhaal ook de nodige aandacht aan het existentialisme, de dichtstijl van Asaf. Na de presentatie zijn wij in een gezellige kring verder gegaan met het klassikaal behandelen van de gedichten van Özdemir Asaf waarin iedereen zijn of haar interpretatie en mening over de gedichten kon delen met de andere aanwezigen.

De eerste literaire avond van het academisch jaar was een geslaagd avond!


Geplaatst

in

,

door

Tags: