VERSLAG BIZ BIZE GAME EDITION 2.0

Biz Bize Game Edition 2.0

Donderdag 27 september hebben we in het studenten d0k de Bizbize games edition 2.0 gehouden. Na de inloop begonnen we rond half zeven met een kennismakingsspel.

Daarna begonnen we met het programma. De groep werd door drie verdeeld, omdat we drie ‘games’ hadden voorbereid. Zo kwam er bij elk onderdeel een groep. De drie ‘games’ die wij hadden voorbereid waren: karaoke, het wolvenspel en het woordenspel. Karaoke kon dit jaar niet gemist worden, omdat het vorig jaar erg in de smaak viel.

Er waren weinig mensen bekend met deze spelletjes, desondanks bleken ze in de smaak te vallen. We zagen dat iedereen het naar zijn zin had en dit was achteraf ook te horen van de leden zelf. Na de spelrondes hadden we nog een borrel waarmee we de avond hebben afgesloten en we nog allemaal even konden bijkletsen.

Het was zeker een geslaagde avond! De volgende keer zien we jou er graag bij.


Geplaatst

in

door

Tags: