LEZING Turkije 2023: Groeitijger of wereldspeler?

Lezing Turkije 2023 FlyerZoals beloofd zal de eerste lezing over vrijheid en democratie in Turkije vervolgd worden met een tweede lezing! Op woensdag 29 oktober zullen wij antwoord krijgen op de vraag of het Turkije zal lukken om in 2023 de tiende economie van de wereld te worden. Onderwerpen die aan bod zullen komen zijn onder andere de huidige economische situatie in Turkije, de economische groei, het ingrijpen van de centrale bank en de gevolgen van de geopolitieke spanningen in Irak, Syrië en Oekraïne.

Op deze avond verwelkomen wij Ertan Basekin, verslaggever van De Financiële Telegraaf. Hij schrijft over vakbonden, werkgevers, werknemers, mkb, cao’s, arbeidsmarkt en Turkije. Daarnaast zal er door Rob Rühl, Hoofd Business Economics van ING Global Market Research in Amsterdam, meer inzicht verkregen worden in de ambities van Turkije om in 2023 de tiende economie van de wereld te worden.

Datum: woensdag 29 oktober
Inloop: 18.00
Locatie: VU Hoofdgebouw zaal 4A00
Voertaal: Nederlands
Aanmelden via www.svanatolia.nl/lezing


Geplaatst

in

door

Tags: