Verslag Dagtrip Parijs

Zaterdag 1 november 2014 was het zo ver, SV Anatolia ging op reis naar Parijs!

Per bus vertrokken we met ruim 80 andere studenten naar de sprankelende hoofdstad van Frankrijk, Parijs. De betoverende stad met bezienswaardigheden zoals de Eiffeltoren, de Arc de Triomphe, Centre Pompidou, het Louvre en de Sacré Coeur. Kortom, een stad met voor ieder wat wils.

Na een super gezellige en zonnige dag in hartje Parijs, was het tegen middernacht jammer genoeg al weer tijd om te verzamelen en een start te maken voor de terugreis richting Amsterdam. Een geschikt moment om weg te dromen met de mooie herinneringen van deze geweldige trip.

Al met al was het een zeer gezellige en geslaagde reis. Wij kijken uit naar onze volgende reis. Jullie ook?

PARIJS - COLLAGE (AHUM)


Geplaatst

in

door

Tags: