Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat - SV Anatolia
7075
page-template-default,page,page-id-7075,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline

Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (IenW) is verantwoordelijk voor de kwaliteit van wegen, waterwegen, dijken en het spoor in Nederland. Ook luchtvaart en vaarwegen zijn ons werkterrein. IenW heeft bijzondere aandacht voor het milieu, onder meer door de kwaliteit van lucht en water te verbeteren. We maken hiervoor beleid, voeren plannen uit en controleren de naleving.

Samen werken wij aan een gezonde, duurzame en veilige leefomgeving. Dilemma’s horen bij ons werk, omdat belangen van mensen, organisaties en natuur soms verschillen. Oplossingen voor dilemma’s vinden we altijd samen, door goed contact met de betrokken partijen.

Lees meer op de website van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat.