Literatuuravond: Ahmed Arif – Leylim Leylim

Anatolians, hebben jullie ook zin om de zomer af te sluiten met een gezellige literatuuravond? Donderdag 26 september trappen wij het academische jaar af met een literatuuravond Ahmed Arif ‘Leylim Leylim’. Deze volksdichter werd verliefd op Leyla Erbil en dat voedde zijn gedichten.

Ben jij benieuwd naar het moeilijke leven van Ahmed Arif? Wil je meer weten over zijn gedichten en zijn grote liefde Leyla Erbil? Wij gaan tijdens de literatuuravond stilstaan bij zijn leven om te begrijpen welke omstandigheden en belevingen vorm gaven aan zijn gedichten en hoe het kwam dat veel mensen zich hierin konden vinden.

Wil jij op 26 september de eerste literaire avond van dit academische jaar meemaken en je verdiepen in de beroemdste gedichten van deze dichter? Meld je dan snel aan via www.svanatolia.nl/leylim

Datum: donderdag 26 september 2019

Locatie: Vrije Universiteit Amsterdam

Tijd: 18:00-20:30

Voertaal: Turks

Aanmelden via: www.svanatolia.nl/leylim


Geplaatst

in

door

Tags: