Literaire Avond – Mehmet Akif Ersoy

flyerHet is weer zover, op 7 mei organiseren wij onze vierde literaire avond. Ditmaal gaan we Mehmet Akif Ersoy onder de loep nemen. De Turkse dichter die het volkslied van Turkije (İstiklâl Marşı) en vele andere gedichten heeft geschreven. Ben jij benieuwd naar zijn biografie en dichtwerk? Meld je dan nu aan via svanatolia.nl/literaire-avonden

Verder zullen wij op deze mooie avond persoonlijke gedichten met elkaar delen. Hou jij ook van dichten of heb je een lievelingsgedicht en zou je die graag willen delen met andere studenten? Meld je aan en voeg je gedicht toe aan je aanmelding.

Wij hopen jullie allen op 7 mei te zien in het studentendok op de VU!

Datum: Donderdag 7 mei 2015
Tijd: 19:00- 21:00
Locatie: Studentendok VU
Voertaal: Turks
Aanmelden: svanatolia.nl/literaire-avonden


Geplaatst

in

door

Tags: