Lezing: Woedebeheersing vanuit het islamitisch en psychologisch perspectief

Op 27 januari 2022 hopen wij jullie weer te mogen verwelkomen bij onze eerstvolgende lezing over woedebeheersing vanuit het islamitisch en psychologisch perspectief. Zeynep Sari – Karatas zal ons aan de hand van een combinatie van beide perspectieven verduidelijken hoe wij kunnen omgaan met woede(aanvallen). Mis deze leerzame lezing niet! Meld je aan via: svanatolia.nl/woedebeheersing

Woedebeheersing is een manier om agressie of boosheid onder controle te krijgen. De psychologie hiervan kent meerdere methoden, zo ook met een islamitische invalshoek. 

*Voorlopig zal de lezing onder voorbehoud fysiek plaatsvinden op de Vrije Universiteit. Afhankelijk van de Covid-19 maatregelen kan het zo zijn dat het event online zal plaatsvinden.

Op 27 januari 2022 hopen wij jullie weer te mogen verwelkomen bij onze eerstvolgende lezing over woedebeheersing vanuit het islamitisch en psychologisch perspectief. Zeynep Sari – Karataş zal ons aan de hand van een combinatie van beide perspectieven verduidelijken hoe wij kunnen omgaan met woede(aanvallen). Mis deze leerzame lezing niet! Meld je aan via: svanatolia.nl/woedebeheersing

Woedebeheersing is een manier om agressie of boosheid onder controle te krijgen. De psychologie hiervan kent meerdere methoden, zo ook met een islamitische invalshoek.  

*Voorlopig zal de lezing onder voorbehoud fysiek plaatsvinden op de Vrije Universiteit. Afhankelijk van de Covid-19 maatregelen kan het zo zijn dat het event online zal plaatsvinden.

Datum: Donderdag 27 januari 2022
Inloop: 18:30u, Lezing: 19.00u – 21.00u
Locatie: HG-08A33, Vrije Universiteit
Aanmelden: svanatolia.nl/woedebeheersing
Voertaal: Nederlands
Toegang: Gratis voor zowel leden als niet-leden

P.S. Op de Vrije Universiteit geldt er een mondkapjesplicht, dus vergeet je mondkapje niet!


Geplaatst

in

,

door

Tags: