Lezing Turkije: Op weg naar de verkiezingen

flyerBen jij geïnteresseerd in de politieke situatie van Turkije en zou jij meer willen weten voordat je je stem uitbrengt? Wees dan aanwezig bij onze lezing op vrijdag 23 oktober. Meld je nu aan via: svanatolia.nl/lezing

Op deze avond zal de huidige politieke situatie belicht worden vanuit verschillende invalshoeken en gebeurtenissen. Ten eerste zal de spreker terugblikken op de afgelopen verkiezingen van 7 juni 2015. Vervolgens zal er worden ingegaan op de gebeurtenissen in de periode tussen de twee verkiezingen. Tot slot zal er een analyse gegeven worden over de verwachtingen van de komende verkiezingen van 1 november.

Wij verwelkomen prof. dr. Dries Lesage op deze veelbelovende avond. Prof. dr. Dries Lesage is hoogleraar politicologie aan het Ghent Institute for International Studies aan de Universiteit Gent. Zijn onderzoek gaat over internationale politiek, meer bepaald multilaterale samenwerking  en internationale belastingpolitiek.  Prof. dr. Dries Lesage is een Turkije expert en volgt de politieke ontwikkelingen in Turkije op de voet. Daarnaast schrijft hij over Turkije waarbij hij voornamelijk de politieke ontwikkelingen in Turkije onder de loep neemt.

Al met al zal dit een zeer interessante lezing worden, dus mis het niet! Meld je nu aan via: svanatolia.nl/lezing

Datum: vrijdag 23 oktober Tijd: 18:30- 21:00 Locatie: Vrije Universiteit Amsterdam, HG-2A00 Aanmelden op: www.svanatolia.nl/lezing


Geplaatst

in

door

Tags: