Lezing: A History of the Ottoman Empire

Op 18 november 2021 hopen wij jullie weer te mogen verwelkomen bij onze eerstvolgende lezing over de geschiedenis van het Ottomaanse Rijk! Timur Erogluer, docent geschiedenis van de islam, zal een historisch beeld van het Ottomaanse Rijk met zijn belangrijkste ontwikkelingen schetsen. Mis deze leerzame lezing niet! Meld je aan via: svanatolia.nl/ottomanempire

Het Ottomaanse ofwel Osmaanse Rijk (Devlet-i ‘Aliyye-i Osmaniyye) was een islamitisch rijk dat bestond tussen 1299 en 1922. In deze periode hebben veel ontwikkelingen plaatsgevonden, waaronder op filosofisch en wetenschappelijk gebied.   

Datum: Donderdag 18 november 2021
Inloop: 18:30u, Lezing: 19.00u – 21.00u
Locatie: HG-06A33, Vrije Universiteit Amsterdam
Aanmelden: svanatolia.nl/ottomanempire
Voertaal: Nederlands
Geplaatst

in

door

Tags: