Inhousedag Houthoff

Op dinsdag 19 april hebben wij weer een prachtige inhousedag staan op onze agenda. We zullen tussen 09:30 – 13:30 uur op bezoek gaan bij Houthoff. We beginnen de dag met een presentatie van Houthoff en zullen vervolgens aan de slag gaan met een workshop. De dag sluiten we af met een meeting, waar we de kans krijgen om met kantoorgenoten in gesprek te gaan. 

Wil jij ook meer leren over Houthoff en alvast oriënteren naar je carrièremogelijkheden? Meld je dan aan voor maandag 11 april via svanatolia.nl/houthoff

Belangrijk: Dit evenement is bestemd voor WO-rechtenstudenten (pré voor 3e jaars bachelor- en masterstudenten)!

Datum: dinsdag 19 april 2022
Tijd: 09:30-13:30 uur
Locatie: Gustav Mahlerplein 50, 1082 MA Amsterdam
Aanmelddeadline: maandag 11 april 12:00 uur
Aanmelden: svanatolia.nl/houthoff


Geplaatst

in

,

door

Tags: