Inhousedag bij Van Doorne

flyer
Ben jij een ambitieuze rechtenstudent, zit je in de eindfase van je studie en sta je aan het begin van je carrière? Maak dan kennis met Van Doorne en ontdek de carrièremogelijkheden! Meld je voor donderdag 12 april aan! Aanmelden kan via svanatolia.nl/vandoorne
Met deze inhousedag die Van Doorne speciaal voor de achterban van SV Anatolia organiseert, kan je op een informele wijze kennis maken met de recruiters en de juridische professionals van Van Doorne. De dag zal aangevangen worden met een presentatie over het kantoor zelf. Verder zal er een inhoudelijke workshop plaatsvinden, waarna de dag zal worden afgesloten met een borrel.
Dus grijp deze kans en meld je nu aan!
Aanmelden via: svanatolia.nl/vandoorne
Deadline: dinsdag 12 april
Datum: donderdag 21 april
Tijd: 14.00 – 18.00

 


Geplaatst

in

door

Tags: