Inhousedag Bain & Company

Bain & Company is op zoek naar jonge talentvolle WO-studenten uit alle studierichtingen. Ben jij een ambitieuze student en wil jij werken en/of stage lopen bij een van de meest toonaangevende management consultancy kantoren wereldwijd? Meld je dan snel aan www.svanatolia.nl/bainandcompany

De inhousedag met Bain & Company is dé kans om op een informele manier kennis te maken met het kantoor, tijdens deze dag leer je de recruiters maar ook de adviseurs kennen en krijg je een proefje van het kantoor en de werkzaamheden.

Tijdens ons kantoorbezoek bij Bain & Company zullen we onder het genot van een hapje en een drankje worden geïntroduceerd aan de organisatie. Na een rondleiding door het kantoor in de Rembrandt Tower nemen we deel aan een interactieve consultancy case.

Datum: Donderdag 3 februari 2022*
Tijd: 14.00-17.00
Locatie: Rembrandt Tower, 32nd Floor, Amstelplein 1, 1096 HA, Amsterdam.
Aanmelden via www.svanatolia.nl/bainandcompany
Aanmelden kan tot 1 februari 23:59

*Toegang op vertoon van corona toegangsbewijs in de CoronaCheck-app en ID.Geplaatst

in

,

door

Tags: