Het ABN Amro traineeship

Werken bij de meest professionele bank

abn_logoEen betere bank worden, die klanten succesvol laat zijn dankzij innovatieve ideeën. Daar hebben we de kennis en energie van jouw generatie hard bij nodig. Net als je vermogen om samen te werken en relaties aan te gaan.

In ons traineeship krijg je de kans om het verschil te maken, vanaf dag één. Je leert veel, en zeker iets wat geen studie je bijbrengt: wie je bent als professional en als persoon. Je werkt samen aan opdrachten die ertoe doen. Je krijgt feedback, maar ook alle ruimte om zelf accenten te leggen. Na 15 maanden stroom je uit in een functie die bij je past.

We willen geen talent over het hoofd zien, dus we zijn ook in je geïnteresseerd als je geen econoom of bedrijfskundige bent. Meer weten? Kijk op werkenbijabnamro.nl/traineeship en lees de ervaringen van onze huidige trainees. Of bel ons recruitment-team: 020 34 36 000 (optie 1) of mail naar werkenbij@nl.abnamro.com


Geplaatst

in

door

Tags:

Reacties

Geef een antwoord