E-housedag De Nederlandsche Bank

Wij hebben weer een interessante E-housedag voor jullie klaar staan bij De Nederlandsche Bank! Deze E-housedag op woensdag 10 maart geeft je een unieke mogelijkheid om een goed beeld te krijgen hoe DNB opereert in de financiële sector en haar taken uitvoert. De E-housedag zal beginnen met een korte presentatie van ambassadeurs die werkzaam zijn in verschillende divisies binnen DNB. Daarbij wordt er ook een beeld geschetst van de cultuur binnen DNB. Verder brengen zij je op de hoogte van de mogelijkheden bij DNB, zoals de starter- en stagevacatures en het DNB traineeship die start op 1 september 2021. Hierna zal je deelnemen in een uitdagende en interactieve case onder begeleiding van de DNB ambassadeurs. Tijdens de workshop is er ruimte om al je vragen te stellen!

DNB is de Centrale Bank van Nederland en fungeert als financieel toezichthouder op de financiële instellingen in Nederland. Bovendien is het een organisatie die midden in de samenleving staat. Momenteel heeft DNB zo’n 1800 medewerkers met diverse achtergronden. Ben jij ook op zoek naar een stage/baan of wil jij je graag oriënteren? En zit jij in je Masterfase of ben jij bijna klaar met je Bachelor? Dan is dit het perfecte moment om kennis te maken met DNB als werkgever! Meld je aan voor de E-housedag via www.svanatolia.nl/dnb voor dinsdagavond 2 maart.

Datum: woensdag 10 maart 2021
Tijd: 13.30-16.00 uur
Locatie: Online
Aanmelddeadline: dinsdag 2 maart 23:59 uur
Aanmelden via www.svanatolia.nl/dnb
Let op! Deze E-housedag is alleen voor WO studenten


Geplaatst

in

door

Tags: