Cursus Creatief Denken

Vind jij het interessant om beter te worden in denken en wil jij je eigen denkpatronen ondermijnen om zo creatiever te worden in de geest? Dan hopen wij jou te zien tijdens de cursus Creatief Denken op woensdag 8 juni van 19:00 – 21:00 uur, locatie StudentenD0K de Vrije Universiteit. Wil jij deze leerzame en gezellige cursus niet missen? Schroom dan niet en meld je snel aan via svanatolia.nl/creatiefdenken of via de link in onze bio.

De cursus wordt gegeven door Nuri Kurnaz, een historicus, freelance journalist en tevens één van onze leden! De cursus is bedoeld om het denken onder studenten te stimuleren. Op deze avond zul je worden uitgedaagd om creatief te denken. Let op er is een beperkt aantal plekken beschikbaar, dus meld je snel aan. Vol=Vol! 

Datum: woensdag 8 juni 2022
Tijd: inloop 18:30 uur, event: 19:00 – 21:00 uur
Locatie: StudentenD0k (Hoofdgebouw, de Vrije Universiteit Amsterdam)
Aanmelden via: svanatolia.nl/creatiefdenken

Belangrijke info: neem je studentenpas mee!

Geplaatst

in

door

Tags: