Culturele Inhousedag Achmea

Op woensdag 2 maart is het weer tijd voor een inhousedag met Achmea! Tijdens deze dag zullen we kennismaken met Achmea en haar medewerkers. De inhousedag staat in het thema van Diversiteit & Inclusie, waarbij we ook zullen focussen op persoonlijk leiderschap. De inhousedag vindt plaats tussen 13:00 en 17:00 uur.

In het programma staat een interactief gedeelte en hierbij zullen we de successen en uitdagingen van een inspirerende leider binnen Achmea aanhoren. Uiteraard is er ook de ruimte om achteraf allerlei vragen te stellen over de carrièremogelijkheden bij Achmea. Ben jij op zoek naar een stage of baan? Meld je dan snel aan via svanatolia.nl/achmea.

Datum: woensdag 2 maart 2022*
Tijd: 13:00-17:00 uur
Locatie: Dellaertweg 1, 2316WZ Leiden
Aanmelden: svanatolia.nl/achmea
Dit evenement is bestemd voor WO-studenten!

*Toegang op vertoon van corona toegangsbewijs in de CoronaCheck-app en ID.


Geplaatst

in

door

Tags: