Cultural Diversity Event

Op donderdag 6 mei organiseren wij een online inhousedag bij Deloitte! Ben jij op zoek naar een stage, traineeship of startersfunctie bij Deloitte? Dan is dit de perfecte mogelijkheid om op een interactieve manier kennis met ze te maken. Wil jij ook deelnemen aan deze inhousedag? Meld je dan tot en met 2 mei aan via www.svanatolia.nl/online-inhousedag-deloitte

Deloitte is een grote professionele dienstverlener en heeft wereldwijd 244.000 medewerkers, en kantoren in meer dan 150 landen. In Nederland heeft Deloitte ruim 5.500 medewerkers verspreid over 14 kantoren, en biedt professionele dienstverlening op het gebied van accountancy, belastingadvies, consultancy, risk advisory en financial advisory. Ben jij op zoek naar uitdaging en ben jij ambitieus, oplossingsgericht en innoverend? Dan is de inhousedag een mooie kans om een kijkje achter de schermen te nemen bij Deloitte. Wie weet wordt dit wel het begin van jouw carrière!

De inhousedag zal starten met een bedrijfspresentatie, met genoeg ruimte voor vragen. Na deze introductie, zal er een interactieve business case zijn. Aan het einde van de online inhousedag zal er een borrel plaatsvinden waarin je in gesprek kunt gaan met werknemers en trainees van Deloitte om al jouw vragen te stellen!

Zien we jou ook op de inhousedag? Aanmelden kan tot en met zondagavond 2 mei 23.59 uur via www.svanatolia.nl/online-inhousedag-deloitte

Datum: Donderdag 6 mei 2021

Tijd: 13.00-15.30 uur

Locatie: Online

Aanmelddeadline: Zondagavond 2 mei 23.59 uur

Let op! Deze inhousedag is alleen voor WO studenten

Geplaatst

in

,

door

Tags: