BizBize: Gurbetçi Edition

SV Anatolia komt weer met een sfeervol evenement! Op donderdag 3 juni organiseren wij namelijk de BizBize Gurbetçi Edition. Een avond vol nieuwe mensen en kennis, met Turkish Students’ Society of Amsterdam (TSSA) als gast. Samen met de studenten uit Turkije zullen we kijken wat we weten over het typische Turkse en Nederlandse (studenten)leven. De avond zal beginnen met een quiz over de twee culturen en vervolgens zullen we in break-out rooms onze ervaringen als gurbetçiler delen. Een avond vol nieuwe mensen en kennis wordt dus beloofd!

Al met al zal het een gezellige avond worden. Het evenement zal via ZOOM plaatsvinden dus het enige wat jij hoeft te doen, is ervoor zorgen dat ZOOM is geïnstalleerd op je PC of laptop. Wil jij zien hoe de twee groepen tegen elkaar aankijken en in hoeverre men kennis heeft over beide culturen? Meld je dan snel aan voor deze sfeervolle avond via: svanatolia.nl/bizbize.

Datum: Donderdag 03 juni 2021
Locatie: ZOOM
Tijd: 19:00-21:00
Voertaal: Turks
Aanmelden via: svanatolia.nl/bizbize

Geplaatst

in

,

door

Tags: