BizBize Games On: Music & Film

Heb jij zin om het academische jaar te starten met gezelligheid en ontspanning? Goed nieuws: SV Anatolia organiseert op donderdag 23 september 2021 een avond met muziek en film gerelateerde spelletjes. Ben jij klaar om samen met je team de strijd aan te gaan? Meld je dan snel aan voor onze BizBize Games On: Music and Film!

Deze avond is een perfecte gelegenheid om mede Anatolians weer fysiek te ontmoeten of juist nieuwe studenten te leren kennen en daarmee je netwerk uit te breiden! Het belooft een gezellige avond te worden en we kijken er naar uit om jullie weer fysiek te kunnen spreken.

Datum: Donderdag 23 september 2021
Tijd: 18:00-21:00
Locatie: StudentenD0k (Hoofdgebouw, Vrije Universiteit Amsterdam)
Toegang: Gratis

Meld je nu aan via www.svanatolia.nl/bizbize


Geplaatst

in

,

door

Tags: