BizBize: Çay Keyfi

Anatolians opgelet! Klaar om een ontspannende start te geven aan het academische jaar? Dan ben je van harte welkom op onze ‘Biz Bize: Çay Keyfi’! Wees erbij en meld je nu aan via www.svanatolia.nl/bizbize

Dit is een mooie gelegenheid om op een kleinschalige manier andere studenten te ontmoeten, nieuwe contacten te leggen en dus je netwerk uit te breiden. In het begin zal er dan ook een kennismakingsspel plaatsvinden, waarna we nog kleine spelletjes als Name Bingo, Blind Drawing, Thirty Seconds en natuurlijk Okey en Tavla zullen doen. Daarnaast is het ook mogelijk om onder het genot van overheerlijke hapjes en drankjes te kletsen en bij te komen van de eerste studieweken.

Al met al beloven wij dat het een interactieve en gezellige avond zal worden vol met spelletjes. Schroom niet en meld je aan via: www.svanatolia.nl/bizbize

Toegang: Uitsluitend voor leden
Datum: Donderdag 19 september
Tijd: 18:00 – 21:00
Locatie: VU StudentenD0k
Aanmelden via: www.svanatolia.nl/bizbize


Geplaatst

in

door

Tags: