Verslag Biz Bize: Cay keyfi

FotorCreated

Tussen de tentamens en de lessen door is het gezellig om even te socializen en even uit de drukte te ontsnappen. Na het succes van de vorige Biz Biz: Cay keyfi op 29 januari hebben we nogmaals onze Biz Bize: Cay keyfi georganiseerd, met een gezelligere sfeer als resultaat.

Bij entree kreeg iedereen een kaart met een symbool en cijfer. Op die manier werd iedereen meteen opgesplitst in 2 groepen. Het begon met een borrel en netwerk ronde waar één op één kennis werd gemaakt. Met als volgt dat de ander jou moest introduceren. Eenmaal kennis gemaakt, begon de hints en pictionary ronde. Veel grappige momenten en creatieve uitingen. Zowel onze leden als wij hebben genoten. We kunnen met trots zeggen dat het een succesvolle avond was. Heb je het gemist? Dan zien we je graag bij de volgende Biz Bize terug.

 


Geplaatst

in

door

Tags: