Biz Bize Sira Gecesi

sira-gecesi

In verband met vele vraag van buitenaf hebben wij voor deze keer besloten een uitzondering te maken en de onvergetelijke Sıra Gecesi van aanstaande vrijdag eenmalig ook toegankelijk te stellen voor niet-leden! Wil jij ook eens de warme gezellige sfeer van een Anatolia avond ervaren?

Meld je nu aan via: svanatolia.nl/siragecesi

Tijdens deze avond zal de live muziek verzorgd worden door Burak Dolutaș en Onur Kaletaș. Verder zullen er heerlijke lekkernijen zoals de traditionele çiğ köfte, baklava, verschillende soorten mezzes en alcoholvrije cocktails te vinden zijn waarbij je ook kunt genieten van een waterpijp.

We zullen je ongetwijfeld een avond aanbieden die je geheid niet wilt missen!
Meld je zo snel mogelijk aan via svanatolia.nl/siragecesi
Vergeet niet want VOL=VOL!

Datum: vrijdag 13 januari
Tijdstip: 18:00 – 23:00
Locatie: Syriana Lounge – Akersluis 8, Amsterdam
Prijs: €10,-*

* Prijzen zijn inclusief twee consumpties, ciğ köfte en baklava.


Geplaatst

in

door

Tags: