Biz Bize: Game Edition 2.0

Biz Bize: Game Edition 2.0

Anatolians opgelet! Heb je zin om even lekker los te komen of gek te doen? Dan is onze komende activiteit zeker wat voor jou! Er staat namelijk weer een Biz Bize Games ingepland. Dus kom langs op donderdag 27 september naar de Biz Bize Game Edition 2.0. Aanmelden kan via www.svanatolia.nl/bizbize

Er zijn volop spellen gepland door de gehele avond. Wil je een mysterieus, spannend spel spelen en raden wie de weerwolf is? Wil je liever luidkeels meezingen op je favoriete nummer? Of ga je woordspellen doen met je teamgenoten? Wees dan zeker aanwezig bij de Biz Bize Game Edition door je aan te melden via www.svanatolia.nl/bizbize.

Ben je nog geen lid, maar wil je deze activiteit absoluut niet missen? Word dan lid via svanatolia.nl/lid-worden/.

Toegang: Gratis, exclusief voor leden
Datum: Donderdag 27 september
Tijd: 18:00 – 21:30
Locatie: StudentenD0k (Vrije Universiteit Amsterdam)


Geplaatst

in

door

Tags: