Biz Bize: Çay Keyfi Karaoke editie

karaoke02

Gefeliciteerd Anatolian! Je hebt 2016 (bijna) overleefd! Het is daarom hoognodig om dit te vieren met onze gezellige Biz Bize: Çay Keyfi Karaoke editie! Met alle gezelligheid, kennismakings- en netwerkspellen van onze traditionele Çay Keyfi gaan we ook nog eens samen de leukste liedjes zingen!

Mis het niet! Meld je nu aan via www.svanatolia.nl/bizbize

Hoewel je nog even moet en de kou steeds ondraaglijker wordt, verdient het afsluiten van deze periode toch een leuke celebratie. Even je hoofd leeg maken van de tentamenstress door de welbekende Anatolia-gezelligheid. Het belooft een avond te worden met veel Turkse thee, gelach en bovenal ontmoetingen met leuke, nieuwe mensen. Wees er ook bij!

Toegang: exclusief voor leden
Datum: vrijdag 23 december
Tijd: 18.00 – 20.30
Prijs: kosteloos
Locatie: het Studentend0k (Vrije Universiteit Amsterdam)
Aanmelden via: www.svanatolia.nl/bizbize


Geplaatst

in

door

Tags: