Anatolia Carrieredag

Flyer-VERSIE-1

Anatolians opgelet! Op dinsdag 19 juni organiseren wij ons grootste carrière event van het jaar: Carrièredag 2018! Tijdens deze carrièredag krijg je de mogelijkheid om met meerdere bedrijven kennis te maken. Als je op zoek bent naar een stage of een startersfunctie, dan is dit DE kans voor jou! De deelnemende bedrijven zijn: Talent & Pro, Loyens & Loeff, Simmons & Simmons, Van Benthem & Keulen, BDO, Rabobank en PwC. Wil je erbij zijn? Meld je dan nu aan via www.svanatolia.nl/carrieredag

Om 17.30 uur word je hartelijk ontvangen met een hapje en een drankje. Vervolgens gaat de eerste workshop van start, namelijk: ‘zakelijk flirten’! Tijdens deze workshop wordt verteld over hoe je op het werkveld een gunfactor kunt creëren om bijvoorbeeld een promotie te krijgen. Tevens is er de mogelijkheid om speeddates te houden met bedrijven. Tijdens de speeddates kun je één op één in gesprek gaan met de recruiters om nader kennis te maken met het bedrijf én om jezelf van je beste kant te laten zien. Als je hierin geïnteresseerd bent, geef dit dan aan bij je aanmelding! De deadline voor het aanmelden voor een speeddate is maandag 11 juni.

Wij zullen de dag afsluiten met een gezamenlijke borrel! Tijdens deze borrel krijg je ook nog voldoende gelegenheid om al je vragen te stellen aan de recruiters en de professionals.

Meld je vandaag nog aan om deze dag niet te missen! Vergeet niet: VOL=VOL! Aanmelden kun je doen via: www.svanatolia.nl/carrieredag

Datum: dinsdag 19 juni
Tijdstip: 17.30 – 22.00 uur
Dress Code: Business
Locatie: WTC Amsterdam
Adres: Strawinskylaan 1, 1077 XW Amsterdam
Deadline: maandag 18 juni


Geplaatst

in

door

Tags: