BizBize Çiğ Köfte Gecesi - SV Anatolia
7650
post-template-default,single,single-post,postid-7650,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline

BizBize Çiğ Köfte Gecesi

SV Anatolia organiseert op donderdag 24 februari de welbekende BizBize. Dit keer met een avond vol çiğ köfte tijdens de enige echte BizBize Çiğ Köfte Gecesi. Op deze avond zullen wij met onze leden een gezellige avond creëren waarbij we volop zullen genieten van çiğ köfte en verschillende spelletjes. Heb je zin om deel uit te maken van deze avond? Schroom dan niet en meld je snel aan via svanatolia.nl/cigkofte

Çiğ Köfte avonden komen voornamelijk voor in het oosten van Turkije en worden ‘sira gecesi’ genoemd. Oorspronkelijk komt het voort uit de stad Sanliurfa. De naam ‘sira gecesi’ zegt het al; elke avond is een ander huis weer aan de beurt waarbij de ‘sira gecesi’ wordt gehouden. Een bijeenkomst waarbij zingen, kletsen, çiğ köfte en natuurlijk gezelligheid voorop wordt gesteld. Hou jij hier ook van? Dan is de BizBize Çiğ Köfte Gecesi perfect voor jou!

P.s. Je mag niet weg voordat je vol zit!
Let op: i.v.m. de onzekere covid-19 maatregelen is het evenement onder voorbehoud van de coronamaatregelen! 
Let op: het dragen van een mondkapje binnen de VU is verplicht bij verplaatsing.


Datum: donderdag 24 februari 2022
Tijd: 18:00-21:00
Locatie: StudentenD0k (Hoofdgebouw, Vrije Universiteit Amsterdam)
Toegang: alleen voor leden
Prijs: gratis entree
Aanmelden via: svanatolia.nl/cigkofte