Walibi Fright Night - SV Anatolia
7035
post-template-default,single,single-post,postid-7035,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline

Walibi Fright Night

Het is bijna oktober en dat betekent dat spooky season 👻 er aan zit te komen! Daarom zal Anatolia 17 oktober naar Walibi Holland gaan waar het park in de avond in het teken zal staan van Halloween met de welbekende Fright Nights! Het belooft dus een griezelige maar ook zeker gezellige avond te worden. 

De bus zal om 11:30 uur vertrekken vanaf de Vrije Universiteit, waarna we tot 22:00 uur in het park zullen blijven. Durf jij het aan om samen met Anatolia tussen de geesten en clowns te lopen? Meld je dan nu aan!

Datum: zondag 17 oktober 2021
Locatie: Walibi Holland
Vertrek: Vrije Universiteit, 11:30 uur
Aankomst: Vrije Universiteit, 23:00 uur
Deadline aanmelden: woensdag 13 oktober 23:59
Aanmelden via: www.svanatolia.nl/walibi