Q&A Karsu - SV Anatolia
5710
post-template-default,single,single-post,postid-5710,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline

Q&A Karsu

Anatolians, hopelijk zijn jullie allemaal nog gezond en wel! Hoewel we geen fysieke evenementen hebben kunnen organiseren, willen we het academische jaar niet afsluiten zonder evenement. Daarom presenteert SV Anatolia niemand minder dan Karsu! Ben jij ook zo een fan van Karsu en haar muziek? Heb jij haar altijd al een vraag willen stellen? Ben jij ook benieuwd naar haar verhaal en carrière? Op woensdag 17 juni 2020 om 21:00 uur organiseren wij een online evenement waarbij we op het Instagram account van @svanatolia live in gesprek gaan met Karsu! Heb jij een vraag voor Karsu of wil je dat een bepaald onderwerp besproken wordt? Stuur dan je vraag voor 17 juni in via www.svanatolia.nl/karsu

Karsu is een zangeres en pianiste die geboren is in Amsterdam. Ze is onder andere bekend met haar liedjes Jest Oldu, Siyah en Birak Beni Böyle. Daarnaast heeft ze net een nieuwe single uitgebracht en verschijnt ze vaak op televisie bij programma’s als RTL Late Night en Mundo op NPO.

Wil jij dit ook niet missen? Kijk dan mee via de livestory op het Instagramaccount @svanatolia op woensdag 17 juni 2020 om 21:00 uur en stuur je vragen vooraf in via www.svanatolia.nl/karsu!