Dagtrip Kerstmarkt Keulen - SV Anatolia
5101
post-template-default,single,single-post,postid-5101,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline

Dagtrip Kerstmarkt Keulen

De gezelligste tijd van het jaar is in zicht, namelijk de sprankelende maand december. En daarom organiseert SV Anatolia op zaterdag 21 december een dagtrip naar de Kerstmarkt van Keulen! Wil jij met ons mee naar de meest bezochte kerstmarkt van heel Europa? Meld je dan snel aan via www.svanatolia.nl/kerstmarkt

Keulen is dé kerstmarkt hoofdstad van Duitsland. Van genieten van een warme chocolademelk met slagroom tot de grootste schaatsbaan van de stad gevestigd op de Alter markt en Heumarkt. Vooral het decor is wat de kerstmarkt van Keulen zo magisch maakt. Een plein vol leuke kraampjes en duizenden kerstlichtjes met op de achtergrond de grootste en meest indrukwekkende Dom van Duitsland. Dat is zeker een kijkje waard! Keulen is een geweldige combinatie van geschiedenis en moderne gebouwen; dat vooral te zien is in de winkelstraten. Van een kabelbaanrit over de rivier de Rijn tot “Imhoff-Schokoladenmuseum” kent Keulen genoeg activiteiten om je een hele dag te vermaken.

Na ontdekking van de gezellige kerstmarkt bij de Keulse Dom leiden de omringende straten jou vanzelf naar de stad waarbij voor ieders smaak een mogelijkheid is. Dus kom ook mee op zaterdag 21 december met SV Anatolia en ontdek Keulen met zijn fantastische historie en gezellige kerstsfeer. Meld je snel aan via www.svanatolia.nl/kerstmarkt

Zaterdag 21 december verzamelen we om 08.00 uur op station Sloterdijk te Amsterdam. Om 09.45 uur zullen we een tussenstop maken in Arnhem, waarna we om 12.15 uur zullen we aankomen in het centrum van Keulen om onze ontdekking te beginnen. Een perfecte mogelijkheid om Keulen in een totaal ander jasje te beleven. Na een gezellige dag zullen we om 19.00 uur vertrekken richting Sloterdijk met weer een tussenstop in Arnhem om 20.45. De aankomsttijd op station Sloterdijk zal om 23.15 zijn. 

Informatie

Datum activiteit: zaterdag 21 december

Prijs: €27,50 voor leden en €35,- niet-leden

Vertrektijd Station Sloterdijk, Amsterdam: 08.00 uur

Vertrektijd Carpool Arnhem Noord A12: 09:45 uur

(Verwachte) Aankomsttijd in Keulen: 12:15 uur

Vertrektijd vanuit Keulen: 19:00 uur

(Verwachte) Aankomsttijd Carpool Arnhem Noord A12: 20:45 uur

(Verwachte) Aankomsttijd Station Sloterdijk, Amsterdam: 23:15 uur

Ben je nog niet lid? Word dan snel lid en krijg korting voor deze trip én natuurlijk ook voor alle activiteiten die in het studiejaar gaan volgen! Lid worden kan via:www.svanatolia.nl/lid-worden. Voor meer informatie en vragen kun je mailen naar reis@svanatolia.nl.