Inhousedag Pels Rijcken - SV Anatolia
4783
post-template-default,single,single-post,postid-4783,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline

Inhousedag Pels Rijcken

Rechtenstudenten opgelet! Wil jij ook op een unieke wijze kennis maken met een van de meest toonaangevende advocatenkantoren? Wees er dan bij op 11 juni bij Pels Rijcken! We gaan namelijk op bezoek bij dit kantoor, dat behoort tot de top van advocaten- en notarissenkantoren in Nederland! Tijdens het bezoek krijgen we een kantoorpresentatie en een workshop. Mis deze kans niet en meld je snel aan via: www.svanatolia.nl/pelsrijcken

Pels Rijcken is een groot advocatenkantoor en er zijn zo’n 300 advocaten en notarissen werkzaam. Daarnaast is Pels Rijcken speciaal op de markt, omdat Pels Rijcken dé partner is van de Rijksoverheid. Daarnaast heeft het ook de voorkeur van vele commerciële bedrijven.

De inhousedag begint om 14:00 uur. We zullen daar een inhoudelijk programma volgen. Dit zal starten met een kantoorpresentatie en vervolgens krijgen we een workshop. Uiteraard zal er ook de mogelijkheid zijn om persoonlijk kennis te maken met de medewerkers bij wie je met al je vragen terecht kunt. De inhousedag zal duren tot 16:30 uur. Wil jij alvast oriënteren of ben je klaar om een start te maken in je carrière? Wil jij weten hoe complexe zaken worden afgehandeld binnen dit kantoor? Dan is dit je kans! Meld je aan via www.svanatolia.nl/pelsrijcken !

Datum: Dinsdag 11 juni
Tijd: 14:00-16:30
Locatie: Bezuidenhoutseweg 57, Den Haag

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.