Bizbize Rooftop - SV Anatolia
4672
post-template-default,single,single-post,postid-4672,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline

Bizbize Rooftop

Het zonnetje is weer gaan schijnen, wat betekent dat het tijd is voor een BizBize: Rooftop edition! Op donderdag 2 mei om 18.00 uur ben je van harte welkom op het terras boven het Studentend0k om te genieten van een heerlijke zomerse avond. Wil jij dit niet missen? Meld je nu gelijk aan via svanatolia.nl/bizbize-rooftop/.

Ben jij de winter ook helemaal zat en wil je even bijkomen van al je colleges en/of tentamens? Wil jij ook genieten van de zonsondergang onder het genot van een lekkere mocktail? Een heerlijk muziekje op de achtergrond en genieten van het mooie uitzicht? Even alle stress vergeten of gewoon even bijkletsen? Meld je dan nu aan voor onze BizBize: Rooftop edition! Aanmelden kan via: svanatolia.nl/bizbize-rooftop/.

Toegang: Gratis toegang, exclusief voor leden
Datum: donderdag, 2 mei
Tijd: 18:00 – 22:00 uur
Locatie: Terras boven het Studentend0k (Hoofdgebouw, Vrije Universiteit Amsterdam)