Verslag Dagtrip Dusseldorf - SV Anatolia
1420
post-template-default,single,single-post,postid-1420,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline

Verslag Dagtrip Dusseldorf

Düsseldorfer_Weihnachtsmarkt-Marktplatz_mit_Lillehammer-Tanne

Op 6 december 2014 was het dan eindelijk tijd voor ons tweede reisje van het studiejaar: een dagtrip naar Düsseldorf!

Met in totaal 60 personen zijn we rond 8 uur in de ochtend weggereden vanuit Amsterdam, richting onze bestemming. Eenmaal aangekomen viel ons op dat het weer precies goed was; het was vooral niet té koud. Iedereen was klaar om de dag in te vullen naar eigen wens, zo heeft de één volop genoten van de sfeervolle kerstmarkten met tientallen lekkernijen, de ander is uitgebreid wezen shoppen.

In de avond was iedereen weer aanwezig op de plek waar we hadden afgesproken en kon de terugreis beginnen. Alles liep gelukkig op rolletjes en we waren veilig en wel thuis!